W ubezpieczeniu mieszkania lub domu chronimy nie tylko Twój majątek, ale także Ciebie i Twoich bliskich.

W ramach naszej oferty możesz ubezpieczyć:

Mienie - nie tylko mury (konstrukcję) domu czy mieszkania lub garażu na posesji, ale także elementy stałe takie jak np. drzwi, okna, parkiet, glazurę, stałą zabudowę kuchni, garderoby czy zamontowane na stałe wyposażenie łazienki, a nawet solary lub fotowoltaikę na dachu Twojego domu, dodatkowo wszelkie ruchomości domowe jak np. sprzęt elektroniczny, biżuterię, gotówkę, odzież, meble, książki czy instrumenty muzyczne.

To wszystko możesz u nas ubezpieczyć nie tylko np. od pożaru, wybuchu, kradzieży czy zalania, ale także od wszelkich możliwych zdarzeń, które mogą spowodować zniszczenie lub utratę Twojego mienia, dlatego proponujemy Ci wariant ALL RISK – w którym zakres ubezpieczenia jest najszerszy z możliwych. To mogą być np. szkody wyrządzone przez zwierzęta, graffiti a nawet szkody powstałe w wyniku zapominalstwa czy niedbalstwa, jak zostawione włączone żelazko, niewygaszony kominek lub niezakręcony w porę gaz w kuchence.

Dodatkowo proponujemy cały pakiet atrakcyjnych ryzyk dodatkowych takich jak ubezpieczenie:

Odpowiedzialności cywilnej (OC w życiu prywatnym) w dwóch wariantach, które chroni Ciebie i Twoich bliskich w przypadku szkód wyrządzonych osobom trzecim jak np. zalanie sąsiada, wjechanie w kogoś podczas jazdy rowerem, hulajnogą lub innym urządzeniem transportu osobistego (UTO), na nartach, skuterem wodnym czy żaglówką, a także związane z użytkowaniem dronów.

NNW – czyli ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków na terenie całego świata (z wyłączeniem UA i Kanady).

Assistance domowy – jeśli potrzebujesz pomocy bo np. zepsuł Ci się sprzęt RTV, AGD lub komputer, albo potrzebujesz dobrego hydraulika, bo niechcący zalałeś sąsiada i chcesz naprawić instalację, a może przytrafiło Ci się, że zatrzasnąłeś drzwi i nie możesz dostać się do domu – to rozwiązanie jest dla Ciebie.

Assistance medyczny – dla Ciebie i Twoich bliskich w przypadku choroby lub wypadku proponujemy aż 14 różnych świadczeń medycznych takich jak np. wizyta lekarza w domu, dostawa leków czy transport medyczny lub organizacja hospitalizacji.

Chcesz wiedzieć więcej?
Atuty produktu
Ogólne Warunki Ubezpieczeń Mieszkaniowych