Europ Assistance jest wiodącym dostawcą usług assistance i dzięki wieloletniemu globalnemu i lokalnemu doświadczeniu oferuje atrakcyjne i dopasowane do potrzeb Klientów programy assistance. Europ Assistance Polska istnieje na polskim rynku od 1996 roku i każdego dnia realizuje swoją misję - ułatwia codzienne życie swoim Klientom oraz zapewnia im wygodę i bezpieczeństwo w trudnych i stresujących sytuacjach. Firma prowadzi działalność w pięciu głównych obszarach: Podróż, Zdrowie, Dom i Rodzina, Samochód i Concierge.

Innovation Group Poland Sp. z o.o. to dynamiczna i innowacyjna firma, która została założona 7 lutego 2013 roku. Już od ponad 10 lat odnosi sukcesy na polu świadczenia wysokiej jakości usług w zakresie obsługi i likwidacji szkód komunikacyjnych oraz usług związanych z zarządzaniem flotą samochodową m.in. naprawy mechaniczne, wymiana opon, zakup części i materiałów eksploatacyjnych do samochodów osobowych.

Zespół składa się z doświadczonych profesjonalistów, którzy posiadają wiedzę i umiejętności, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym wyzwaniom. Konsultanci są zawsze gotowi do udzielenia pomocy i odpowiedzi na wszelkie pytania czy wątpliwości. Celem jest zapewnienie klientom jak najlepszego doświadczenia, pełnego profesjonalizmu i przyjaznej atmosfery.

Najcenniejsze jest zaufanie klientów dlatego też firma zawsze podejmujemy wszelkie wysiłki, aby sprostać ich oczekiwaniom i spełnić ich potrzeby.

Spółka powstała w 2005 roku. W oparciu o aktywnie tworzone przez wewnętrzny Dział Produkcji Oprogramowania systemy i aplikacje internetowe Mentax SA świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi poszkodowanych oraz optymalizacji procesów likwidacji szkód dla największych firm ubezpieczeniowych w Polsce.

Mentax dysponuje bazą profesjonalnych serwisów diagnostycznych, posiada wykwalifikowanych kosztorysantów, rzeczoznawców oraz lekarzy orzeczników wielu specjalizacji dedykowanych do obsługi procesów likwidacji szkód.