Partnerzy

Europ Assistance jest wiodącym dostawcą usług assistance i dzięki wieloletniemu globalnemu i lokalnemu doświadczeniu oferuje atrakcyjne i dopasowane do potrzeb Klientów programy assistance. Europ Assistance Polska istnieje na polskim rynku od 1996 roku i każdego dnia realizuje swoją misję - ułatwia codzienne życie swoim Klientom oraz zapewnia im wygodę i bezpieczeństwo w trudnych i stresujących sytuacjach. Firma prowadzi działalność w pięciu głównych obszarach: Podróż, Zdrowie, Dom i Rodzina, Samochód i Concierge.

Dostawca systemu ABP - kompleksowego systemu ubezpieczeniowego dla Unext, obsługującego każdy aspekt działania towarzystwa ubezpieczeniowego wchodzącego na rynek w modelu MGA. Nieprzeciętna firma istniejąca w branży IT od 1996 roku. Olbrzymie doświadczenie w projektowaniu, wdrażaniu i wspieraniu utrzymania wysokiej jakości systemów informatycznych i usług dla firm i instytucji z różnych branż, w szczególności w sektorze ubezpieczeniowym, energetycznym, telekomunikacyjnym i finansowy. Tworzone przez dcs.pl rozwiązania mogą być dostarczane w modelach on-premise jak i SaaS - w prywatnej chmurze dcs.pl lub chmurach publicznych.

Spółka powstała w 2005 roku. W oparciu o aktywnie tworzone przez wewnętrzny Dział Produkcji Oprogramowania systemy i aplikacje internetowe Mentax SA świadczy kompleksowe usługi w zakresie obsługi poszkodowanych oraz optymalizacji procesów likwidacji szkód dla największych firm ubezpieczeniowych w Polsce.

Mentax dysponuje bazą profesjonalnych serwisów diagnostycznych, posiada wykwalifikowanych kosztorysantów, rzeczoznawców oraz lekarzy orzeczników wielu specjalizacji dedykowanych do obsługi procesów likwidacji szkód.

Inter Cars S. A. to rozwijająca się od kilkudziesięciu lat firma o dużym doświadczeniu i międzynarodowym zasięgu działania, obecna w szesnastu europejskich krajach. To niekwestionowany lider i największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej.

W Polsce oprócz sztandarowej działalności w obszarze części zamiennych Inter Cars rozwinął kompetencje w zakresie likwidacji szkód i zbudował sieć kilkuset serwisów naprawczych na terenie całego kraju.

W zakresie prowadzonych projektów i centrów szkoleniowych Inter Cars tworzy przyjazne środowisko do dzielenia się wiedzą oraz wdrażania innowacyjnych rozwiązań biznesowych z udziałem pracowników i interesariuszy zewnętrznych. Ułatwia współpracę osób z różnymi kompetencjami, wspiera naukę i rozwój, śledzi trendy i tworzy innowacyjne rozwiązania. Od 20 lat firma organizuje także największe w Polsce targi części zamiennych.